Murat Kemer'in yediği tokat sayısı DEPREM şiddeti :)

Cem Akkılıç Takunya Libidocusu: Dinci soytarılar iş başında…

Cem Akkılıç Takunya Libidocusu: Dinci soytarılar iş başında…

Yazıyı tıklayarak Muro'nun Türk Ordusu hakkında yaptığı hakaretleri görebilirsiniz.


30 Ağustos Zafer Bayramı’nda çekilen fotoğrafı önce araklıyor İslamcı hırsız Muro. TSK bunların baş düşmanıdır. Nasıl kötüleyecek, MONTAJ yaparak. Güçlü Ordu Güçlü Türkiye sloganı Murat Kemer’e fena batıyor. Ve aşağıda gördüğünüz gibi MONTAJ yapıyor. Ve o montajı twitterda açtığı FAKE hesapları ile yayınlıyor. Okunmayan kıytırık bloğunda yayınlıyor.

Hâlâ Murat Kemer’i çözemeyenler var mı?
Türkiye'nin en çok okunan blogcusu Cem Akkılıç'ın bloglarını SALDIRGAN olarak tanımlıyor MURAT KEMER... Bunlar aynen kıytırık ve okunmayan blogunda var. 

Peki, şimdi Türkiye'nin en çok okunan rekortmen blog yazarı Cem Akkılıç'ın bloguna bakalım. Muro'nun SALDIRGAN diyerek kötülediği blogda neler var. Linki tıklayın;
http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/

Muro, Cemology blogu saldırgan buluyor. Şimdi anladınız mı bu herifin nasıl bir şerefsiz olduğunu. Çünkü Cem Akkılıç'ın blogu AKP karşıtı muhteşem yazılarla dolu ve yobazların korkulu rüyası. Muro'nun yobaz ve İslamcı olduğu buradan kanıtlanıyor.

Hâlâ Murat Kemer’i çözemeyenler var mı?İslamcı Murat Kemer aynen BALYOZ davasında cemaat tarafından tezgâhlanan sahte BELGELER gibi BELGE üretiyor. Yahu bu İslamcılar hep birbirlerine benziyor.

Ama biz Muro’nun ayna gibi kafasını montajsız sunuyoruz…


Zaten neden fazla reyting alıp, Muro’nun okunmayan kıytırık bloğunu fersah ferah geçtiğimizin delili, bizim MONTAJ yapmıyor oluşumuzdur.


İLGİNÇ AYRINTI: Murocuk kıytırık blogunda daha önce ziyaretçi SAYACI kullanırdı. Uzun süredir kaldırmış o sayacı.  Günde 5 kişinin giriş yapmadığı sitesinin Alexa reytingleri resmen yerlerde sürünüyor çünkü...


2 yorum:

Murat Kemer şerefsizi dedi ki...

Murat Kemer isimli İslamcı şerefsizi daha yakından tanımak için üstteki yazıyı tıklayınız lütfen.

Adsız dedi ki...

adı üstünde twitter soytarısı muro diyorlar. boşuna değilmiş.