Murat Kemer'in yediği tokat sayısı DEPREM şiddeti :)

Böylesi ilk defa görüldü…Twitter sitesinin İslamcı soytarısı Muro herkesi güldürmeye devam ediyor. Bir aralar HEPAR’lı kılığına giren bu İslamcı soytarı öyle bir soytarılık yaptı ki, hakikaten bu defa gülme krizlerine girdik.

Google’da bile indekslenmeyen dandik bloğuna KONUK YAZARLAR başlığı altında TÜRBANLI KARISININ fotoğrafını koydu. 

Sözde büyük Atatürkçü Murat Kemer türbanlı karısını ''konuk yazar'' yaptı… 

Elbette amacı belli… 

Dincilerin sahtekarlıkları bizleri şaşırtmaz. Amaçladıkları tek şey türban denilen Yahudi üretimi çuvalı masum göstermek… 

Bu arada Murat Kemer fake hesaplar açmaya devam ediyor… Cevsen1 isimli FAKE hesabına türbanlı karısının fotoğrafını koymuş, kendi Twitter hesabından dinci twitter kullanıcıları ile bağlantısı ortaya çıkmasın diye bu taktiği uyguluyor ama çok belli oluyor.

Murat Kemer ne zaman sussa, fake hesapları da susuyor. Muro ne zaman iftira kampanyalarına başlasa fake hesaplarda başlıyor şarkı söylemeye…
Biz bu İslamcı ihtiyarın küfürlerini sürekli yayınlayıp gerçek kimliğini gösterdiğimiz için artık fake hesaplardan kusuyor kinini.

Muro korkak bir herif olduğu için sorduğumuz sorulara cevaplar veremiyor!..

Şerefsizin ne kadar korkak olduğunu görmek için buraya bakın lütfen… Tam bir DANSÖZ olduğunu göreceksiniz.

Murat Kemer'in FAKE hesaplarından birisi... Bir bayan sizce böyle küfürler eder mi?.. Sahte ve Muro'ya ait olduğu su kabağı gibi ortada.

Peki, bu sahte hesabın keltoş'a ait olduğunu nasıl anlıyoruz? Elbette Muro'nun okunmayan, alexa reytingi yerlerde sürünen blogunun linklerini, sürekli olarak CEVSEN hesabından yayınlamasından anlıyoruz.  

Ahlaksızlıktan söz eden dinci Murat Kemer'e bakın... Tam bir İslamcı soytarı... Gerçekten böylesi ilk defa görüldü...
Durun daha bitmedi... Alper Terzioğlu Cem Akkılıç'tır diye iftira atan İslamcı Muro Alper'e destek oluyor. Atatürk düşmanı Alper'in twittlerini RT yapıyor...

Murat Kemer'in ne kadar şerefsiz olduğunu artık sağır sultan bile biliyor... Ve gerçekten böylesi ilk defa görüldü…

Cevap veremediği sorulardan birisi: 

Alper Terzioğlu Cem Akkılıç’dır yalanı ellerinde patladı.  

Aptal İslamcı Muro, eğer senin söylediğin gibi ALPER TERZİOĞLU isimli TESCİLLİ Atatürk düşmanı hesabı Cem Akkılıç'a ait ise; neden Alper'in 60.000 kişilik  hesabında CEM AKKILIÇ bloglarının reklamı yapılmıyor?..

İslamcılarda bezelye tanesi kadar beyin yok

Türkiye'nin en çok okunan blogcusu Cem Akkılıç'ın blog linkini veriyoruz hemen aşağıda. Alper'in twitter profiline gidin bakın, bu blogun linki neden hiç yayınlanmıyor? Neden hiç reklamı yapılmıyor? 

Alper'in twitter hesabı Cem Akkılıç'a ait olsa , sürekli Cemology Onuncu köy isimli REKORTMEN blogun linkleri yayınlanırdı. Ve gerçekten iyi reklam olurdu.

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/Muro, İslamcıların aptal ve ezik olduğunu iyice kanıtladın bizlere.  

Böylesi ilk defa görüldü…

Sıkmabaşlı karısının bir fotoğrafı... 

Murat Kemer bunu hem facebook profilinde herkese açık bir şekilde yayınlamıştı hem de konuk yazarlar başlığında kıytırık blogunda...


http://muratkemeri.wordpress.com/

 AKİT gazetesinin haberlerini paylaşıyor. Sadece bu kadar mı? Hayır... Muro AKİT yazarları ile pek samimidir. Kanıtlar burada

  

2 yorum:

Murat Kemer şerefsizi dedi ki...

Bu herif kesin şizo diye tespit yapan arkadaş 10 numara tespit yapmış.Gerçek salak bu Muroş... Açtığı fakeler ile deve kuşuna benziyor. Kıçın açıkta Murat Kemer kıçın...

Nazmi dedi ki...

Muro gerçekten şizofren bir ruh hastası. O yukarıdaki türbanlı Güler karısı... kadın geçen yıl buna boşanma davası açmıştı. şerefsiz murat kemer kadının ismini kötülemek için eski karısının fake hesabını açmış.