Murat Kemer'in yediği tokat sayısı DEPREM şiddeti :)

Sen nasıl bir şerefsizsin Muro?..Twitter’da Ulusalcı kadınlara PORNO ŞANTAJI yapan ve kendisini Atatürkçü gibi gösteren İslamcı Murat Kemer,  kimsenin okumadığı kıytırık blogunda, Cemology Onuncu köy ve Takunya Libidocusu siteleri için SALDIRGAN ve TACİZ EDİCİDİR diyerek iftira atmış...

Aslında iftira sayılmaz çünkü o çamur attığı bloglar, kendisinin mensubu olduğu, karanlık, gerici, dinci odakların gerçek yüzlerini yıllardır ifşa etmektedir ve gerektiğinde yobazlara SALDIRGANLIK yapmaktadır. 

Eyy soysuz Murat Kemer, madem Atatürkçüsün neden bu saldırganlıktan şikâyet ediyorsun şerefsiz herif?.. 

Sözde Atatürkçü Muro okunmayan bloglarında ağlayıp duruyor şimdilerde. 

Zaten Twitter hesabını takip eden kişi sayısı 2000 civarında. Çoğunluğunu otuz, kırk lira para karşılığı takipçi nokta com dan aldığını belgeledik. Yazıştığı en fazla yirmi kişi var.

Eyy Baykuş suratlı ihtiyar… O iftira attığın blogların aslında reklamını yapıyorsun, sana teşekkür etmek lazım ama gene de iki çift lafı hak ediyorsun. Eyy şerefsiz MURAT KEMER artık iyice AKP’li olduğun ortaya çıktı.

Kimseyi aptal yerine koyma…

O çamur atmaya çalıştığın bloglar Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve yayın çizgisini, felsefesini cümle alem herkes biliyor.

Peki; sen nasıl bir şerefsizsin Muro?..

SALDIRGAN ve TACİZ EDİCİDİR dediği bloglardan Cemology'nin linkini veriyorum. Tek bir yazıyı okuyun, hatta blogun girişine bakın yeterli... 

Peki Muro neden bu bloglara çamur atıyor? Tabiki İslamcı ve AKP'li olduğu için. Bu herifin şerefsiz olduğunu daha nasıl belgeleyelim!.. Herşey ortada...

Atatürkçü görünümlü Twitter soytarsı İslamcı Muro’nun SALDIRGAN ve TACİZ EDİCİDİR dediği blogda neler yazıyor… Linki tıklayın, Atatürk ve Cumhuriyet'in savunucusu Cemology Onuncu köy sitesini inceleyin. Zaten bir çoklarınız biliyor ama biz bir kez daha linkini verelim istedik.
Blogundan ekran görüntüsü veriyorum. Umarım korkudan kaldırmazsın ve reklam yapmaya devam edersin.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ... Herşey ortada... Bu herifin Türk düşmanı olduğu artık tescillendi.


Murat Kemer'in SALDIRGAN dediği bloglardan Cemology Onuncu köy'ün nasıl bir site olduğunu gördünüz.

Eyy TÜRK düşmanı Muro; senin gibi SOSYAL MEDYA’da para ile 2000 takipçi alıp, 20 kişiyle lak lak yapıp yalan, iftira sallamıyor o bloglar.

Baykuş MuroŞimdi git 20 kişilik SOSYAL MEDYA’NDA insanlara ıslık çalmaya devam et. Emekli maaşının 40 lirasını her ay takipçi almak için harca aptal herif. Sen 2000'lik takipçi sayısını sabit tutmaya uğraş. Çünkü parayla aldıkların hemen takibinden çıkıyorlar.

Biz senin gibilerini çok ezdik Muro… Maskesini çok düşürdük... Ulusalcı kadınlara saldırabilirsin ama bize işlemez... Adamın isimini Google'a kazırız biz. Google'da MURAT KEMER yazınca fenalaşıyormuşsun :) Tansiyonun düşüyormuş...

Daha fazla ezilmeden yüzündeki maskeyi çıkart Murat Kemer…

O çamur atmaya çalıştığın blogları ortadan kaldırmaya kimselerin gücü yetmedi, senin gibi bir şerefsizin gücü hiç yetmez… 

Var mısın iddiaya?.. 


* * *

ŞEREFSİZ MURO ATATÜRK DÜŞMANLARI İLE KANKA OLUYOR. İslamcı Muro' hakkında müthiş belgeleri buradan okuyabilirsiniz. 

6 yorum:

Murat Kemer i tanıyan birisi dedi ki...

ben size Murat Kemer in gerçeklerinden söz edeyim biraz. Bu adamı Bursa'da tanıyanlar bilirler. AKP'ye üye oldu. Emeklidir ve maddi sıkıntıları vardır. Bu nedenle karısını türban takmaya zorladı.akp ye yaranmak için tabi. Nurat Kemer çıksın karım türbanlı değildir desin. diyemez... sosyal medyada sizinde yazdığınız gibi 20 kişiden fazlasıyla sohbet etmez. İnsanlar bunun gerçek yüzünü gördüler çünkü.tam anlamıyla ümmetçi bir dincidir.

Adsız dedi ki...

Çöl faresi anası bir Baykuş ile çiftleşmiş diyorlardı. Fotosunu görünce inandım.

Adsız dedi ki...

bir çok kadına şantaj yaptı bu adi Muro. sosyal medya çakalıdır. dikkat etmekte fayda var.

Adsız dedi ki...

ihtiyar bursa dönmesi 800 lira emekli maaşı alıyor ve bu nedenle karısını türbanlayıp, akp'den daha fazla yardım alma derdine düştü.

Burçin Çelikler dedi ki...

Adamın ciğerlerini oymuşsun abi resmen. Sokağa çıkacak yüz var mı acaba bu dinci Mıro'da merak ediyorum. İyice rezil oldu ampul kafalı.

Murat Kemer şerefsizi dedi ki...

Murat Kemer şerefsizi sayesinde bloglarımıza her ay ekstradan 20.000 takipçi geliyor... Rakamlar orada. Sıkıyorsa okunmayan bloguna SAYAÇ koysun. Eskiiden vardı, sayacı kaldırdı şerefsiz.

Şerefsizi kevgire çevirdik...