Murat Kemer'in yediği tokat sayısı DEPREM şiddeti :)

T.S.K Broşürüne Yahudi sembolü


Baykuş suratlı İslamcı Muro, T.S.K Broşürüne Yahudi sembolü montajlıyor ve bunu utanmadan Twitter'da açtığı sözde Atatürkçü profilinden yayınlıyor kansız şerefsiz!.. 


Düzenbaz şerefsiz İslamcı Baykuş Muro köşeye sıkısınca yaptığı MONTAJI inkâr etmeye başladı. Diyor ki; o fotoğraf nette dolaşıyor… Ulan şerefsiz sen değil miydin You Tube’da o montajı yayınlayan?..

Madem öyle neden Twitter’da açtığı sahte hesaplarla, 2 twitten birisinde o montajı BELGE diye millete yolluyor?

Bu herif tam bir klasik İslamcı kahpeliği ile hareket ediyor.


Yazıyı okumak ve Murat Kemer isimli şerefsizin nasıl bir Ordu düşmanı ümmetçi olduğunu öğrenmek için lütfen bu linki tıklayın. 

T.S.K Broşürüne Yahudi sembolü montajlamış 


PORNO ŞANTAJCISI MONTAJ uzmanı Murat Kemer ''Şerro Muro''


Şerro Muro'nun psikolojisi öyle bozulmuş ki; daha geçen hafta Cem Akkılıç hapse girdi bunu da Cumhurbaşkanı sekreteri söyledi derken, dün bir yazı daha yazmış ve Cumhurbaşkanı'na yalvarmış; Cem'i hapse atın diyor.

Ahmak gördüm ama bu şarlatan gibisine hakikaten daha önce rastlamamıştım.  
.DENGESİZ ASALAĞIN YALANLARINA İYİ BAKIN

Biz bunları buraya kanıt olarak koyuyoruz ama Allah'ın aptalı Bursa topu Muro  bu yalanları sallarken kendisini millete güldürüyor. Herifin bir attığı yalan, diğeri ile çelişiyor. KABAK GİBİ ORTADA HERŞEY.

Alttaki ekran görüntüsünü dikkatle okuyunuz! Ne yazmış şerro Muro?.. Cem hapse girdi söylentisi var… Hemen aynı yazıda Cumhurbaşkanı sekreteri söyledi diyor.
Bu dinciler hakikaten beyinsiz oluyor. Bugün aynı şerro Muro, Cumhurbaşkanı’na mektup yazarak, Cem’i hapse atın diyor.

3 ay öncede Gökçek’e yalamalık yapmıştı şerro Muro. Herkese cevap yazan Gökçek bunu iplememişti.

Vah zavallı Muro vah!..


Amaç Cem Akkılıç’a saldırmak değil, T.S.K düşmanlığını kusmak.  Eğer amacı Ordu düşmanlığı değil de Cem Akkılıç olsaydı bu montajları yapmazdı.

Yukarıdaki YOU TUBE kanalını etkili şikâyetlerimiz ile kapattırdık ve artık Murat Kemer’in orada video yüklemesine izin vermeyeceğiz.

İslamcı şerefsiz Muro şimdi açtığı kıytırık blogunda yayınlıyor hazırladığı montajı. Ve bunu utanmadan
‘’Atatürkçüyüm’’ diyerek yapıyor.
 


Arap yalakası İslamcı Muro hiç utanmadan yalan konuşuyor. Kapattırdığımız You Tube kanalında, Mart 11 2012 de yayınlıyordu hazırladığı montajı.

Prostatlı bunak Muro aklınca yaptığı pisliklerden yırtacağını sanıyor. Kuş beyinli beyinsizin yaptığı montajı kuşlar bile bakınca anlıyor. 

Ama Google'da Murat Kemer yazıp, görsellerde aratan milyonlar kişi, bu şerefsizin türbanlı karısını görüyor. :) Hem de tamamen montajsız... Türkiye'nin en iyi fotoğrafçı uzmanları gelsin, Muro'nun türbanlı karısının resimlerine baksın. Montaj olmadığını hemen söyleyecektir.


Şerro Muro'nun maceraları bitmek bilmiyor :)

Pislikleri ortaya çıkınca Twitter'da FAKE hesaplar açtı. Murat Kemer isimli profilde ''uslu çocukları'' oynuyor. Bu gerçekleri sözde görmezden geliyor. Ama artık Google'da kendi ismini yazmaya ödü kopuyor keratanın :)


Şu Murat Kemer denilen herifin eşgaline bir bakınız lütfen. Sizce neye benziyor?

A: AMPÛL

B: SAPIK

C: DİNCİ

D: HEPSİ

Türkiye Gençlik Birliği'ne ve kurucularına bu şerefsizi tanımaları ve gereken tepkiyi göstermeleri için e-posta yolladık. 

Teşekkür edip gereken tepkiyi göstereceklerini söylediler.

Adres: turkiyegenclikbirligi@gmail.com

2 yorum:

Pınar Arkan dedi ki...

Google'da MURAT KEMER yazıyorum, görsellerde aratıyorum paso TÜRBANLI karısı çıkıyor.Sahte Atatürkçü Muro'nun ipliği Bursa pazarına düştü :)

Adsız dedi ki...

Gülmekten mideme kramplar giriyor. Google'da MURAT KEMER yazın görsellerde aratın.Direk TÜRBANLI ÇÖL faresi karısının seksi resimleri çıkıyor.