Murat Kemer'in yediği tokat sayısı DEPREM şiddeti :)

Murat Kemer AKİT yalakalığı yapıyorİSLAMCI Murat Kemer isimli prostatlı Bursa TOPU bu sana en büyük tokatımız... Bundan sonra kendi isminle blog açamayacaksın. Çünkü ALAN ADIN bizde. (İsminin arasına tire işareti koyup blog açsa bile fayda etmeyecek çünkü Google tire işaretli blogları indekslemez) Aynen açmış olduğu DESİFFRE blogu gibi. Öküz herif çift F harfli blog indekslenir mi? :)
http://muratkemer.blogspot.com/

Twitter sitesinin 1 numaralı sahtekârı Murat Kemer hakkında somut kanıtlar...

Atatürk'e hakaretler ediyor bu yetmiyor AKİT gazetesi yazarlarıyla fink atıyor.
YOU TUBE'da kanal açıp, TSK broşürüne YAHUDİ YILDIZI MONTAJLADIĞI fotoğrafları slayt olarak yayınlıyor. Aynı video sitesinde Atatürk'e ağır hakaret yazan OTTURKMAN isimli dinci ile kanka durumdalar. 


Murat Kemer isimli Fethullah yalakası neden kendisini Atatürkçü gibi gösteriyor? BADEM-CİK blog içinde onlarca kanıt-belge var. Herif resmen ben yobazım diye bağırıyor. Zaten sahtekâr olmasa 1000 kişi değil en az 10 bin kişi takip ederdi bu şarlatanı. Çünkü yıllardır Twitter'dan çıkmıyor.


Samanyolu'ndan Zatımahfuz isimli kişiyle yazışıp ATATÜRK'e hakaretler ettiler. AKİT gazetesi yazarı Fahrettin Dede ile işbirliğine giriştiler!.. Ve bu şerefsiz bütün bunları Twitter hesabında herkesin görebileceği şekilde yaptı ve sürekli yapıyor. 

2 ihtimal var; bu herifi takip edenler ya aptal ya da onlarda Murat Kemer gibi sahte Atatürk profili açmış Fethullahçılar.


Artık sağır sultan bile biliyor cemaatin sahte Twitter profilleri açtığını.


EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ GÖRÜNCE VAY BE DİYECEKSİNİZ!

Bursa'nın meşhur TOPU, prostatlı ihtiyar Murat Kemer hakkında herşey bu linkte;
http://bademciktwitt.blogspot.com/


Herifin tipinde meymenet yok. Ben BADEMİM diye bağırıyor :)

Bu AKP yalakası ihtiyar herif Yüce kurtarıcımız 1000 yılın ilahı Atatürk'ün bu videosunu izleyince kuduruyor.
Biz de bu şerefsizi kudurtmaya kararlıyız.

Yüce kurtarıcımız bin yılın ilahı Atatürk'e kokoreç diyen bir şerefsizdir Murat Kemer. Kanıtlar burada.Murat Kemer ve Türbanlı kızı

1 yorum:

Din TÜCCARI Murat Kemer'i tokatlayan vatansever. dedi ki... dedi ki...

Bademcik blogda kaç tane TT olduğunun önemi yok aptal herif. O blog sıradan bir blog olmasına rağmen işi bildiğimiz için Google o blogu İNDEKSLEDİ.

Ama senin açtığın bloglar google'da kara listeye alındı. Sen bu işlerden anlamazsın Arap köpeği MURAT KEMER. Gerizekalı Arap yalaması sen ne anlarsın site açmaktan

Google'da MURAT KEMER yazdığımda BADEMCİK blog çıkıyor. CEM AKKILIÇ yazdığında senin sikindirik hiç bir şeyin çıkmıyor beyinsiz asalak.

Bu yorumu Murat gavatına yazdık. O okuyor bunları.